Modesta Žukauskienė - Geros idėjos žmones traukia, todėl jų reikia dar daugiau

Gruodžio 12 diena, buvo paskutinė raseinietės Modestos Žukauskienės, gyvenančios Danijoje, vienos iš autorių knygos „Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis“, svečiavimosi diena. Diena kaip ir visos praleistos gimtinėje buvo pilna įspūdžių ir malonių akimirkų.

Paskutiniąją dieną Modesta praleido Reginos Ašmontienės knygyne, kuriame visą dieną bendravo su pirkėjais atėjusiais įsigyti jos knygos. Nuotaikos ir atmosfera knygyne tikrai tiko prie artėjančių švenčių laukimo, nes knyga tai puikiausia dovana, o ši knyga dar ir naudinga.

Visi užsukę į knygyną įsigyti knygą ją gaudavo iš autorės rankų su autorės dedikacija ir maloniu bendravimu, pokalbiais apie knygą, jos herojus, žmones, prisidėjusiais prie knygos rašymo ir jos išleidimo. Kaip papasakojo Modesta prie knygos dirbo net 20- ties žmonių kolektyvas.


Savo paskutinį vakarą Raseiniuose Modesta Žukauskienė aplankė ir Raseinių vaikų globos namus, kur taip pat vaikams prieš Kalėdas padovanojo knygų, nepraleisdama progos ir su jais pabendrauti.


 

Kaip prasitarė Modesta – per tą praleistą laiką Lietuvoje ji labai pavargo, nes buvo daug renginių, susitikimų su įvairiais žmonėmis, bet šis nuovargis buvo išskirtinis ir netgi malonus.

Modesta:

Šios atostogos Lietuvoje buvo pilnos nepakartojamų akimirkų. Viskas buvo nuostabu!!! Tai, dėl ko buvau parskridusi devynioms dienoms, išsipildė 110 procentų. Suprantu, kad geros idėjos žmones traukia, todėl jų reikia dar daugiau. Ačiū visiems už pagalbą.

Raseinių knygyno direktorė Regina Ašmontienė taip džiaugiasi žmonių rodomu dėmesiu, kad net išskyrė mūsų knygai visą lentyną tarp lietuvių autorių. Lentynoje taip pat eksponuojama ir skrybėlaitė, ir originalios iliustracijos, kurios yra vaizduojamos knygoje.

Knygos kaina 33 litai. Tai mažiausia kaina Lietuvoje!

PAPILDOMAS KONKURSAS!!! ŠĮ KARTĄ TIK RASEINIŠKĖMS!!!

Spėk kiek vienetų knygų bus parduota Raseinių knygyne (Reginos Ašmontienės knygyne) iki gruodžio 30 dienos ir gruodžio 31 pasiimk knygą dovanų su autorės parašu!!!

Atsakymus rašyti čia: https://www.facebook.com/slaptasdienorastis

www.raseiniskis.lt redakcija ir jaunasis žurnalistas Vilius Stankevičius dėkoja gerb. Modestai Žukauskienei už suteiktas malonias akimirkas ir šiltą priėmimą pas save namuose bei bendradarbiavimą. Linkime Jums ko geriausios sėkmės tolimesniuose Jūsų darbuose.

Griežtai draudžiama Raseiniškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Raseiniškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Raseiniškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.80.55.37.

Rašyti

Portalo Raseiniškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Raseiniai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Patvirtintas 2018 metų metinis vidutinis darbo dienų ir darbo valandų skaičius

Vadovaujantis Darbuotojo, valstybės tarnautojo ir žvalgybos pareigūno vidutinio darbo užmokesčio skaičiavimo tvarkos aprašu, kasmet turi būti ...

Keičiasi alkoholinių gėrimų pardavimo tvarka

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas primena, kad 2018 m. sausio 1 dieną įsigalioja nauja alkoholinių gėrimų pardavimo tvarka...