Pasirašyta projekto „Pasandravio istorinio draustinio - poeto Maironio tėviškės ir gimtinės pritaikymas kultūrinėms ir edukacinė

2017 m. spalio 23 d. BĮ Raseinių krašto istorijos muziejus su VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra pasirašė projekto „Pasandravio istorinio draustinio - poeto Maironio tėviškės ir gimtinės pritaikymas kultūrinėms ir edukacinėms reikmėms“ Nr. 05.4.1-CPVA-R-302-21-0004 (toliau – projektas) finansavimo sutartį. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ įgyvendinimo priemonę Nr. 05.4.1-CPVA-R-302 „Aktualizuoti savivaldybių kultūros paveldo objektus“.

  Projekto biudžete nustatyta didžiausia galima projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma – 254.108,18 Eur, iš jų Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos – 215.991,95 Eur, Raseinių rajono savivaldybės biudžeto lėšos – 38.116,23 Eur. Projekto įgyvendinimo trukmė – 24 mėn.

   Projekto tikslas – kompleksiškai sutvarkyti ir pritaikyti kultūrinėms ir su jomis susijusioms edukacinėms reikmėms Pasandravio istorinio draustinio-poeto Maironio tėviškės ir gimtinės teritorijas.

   Projekto metu numatoma atlikti kultūros paveldo objektų – svirno ir šulinio tvarkybos darbus. Siekiant skatinti kultūros paslaugų įvairovę ir interaktyvumą bus atnaujintos Maironio tėviškės ir gimtinės ekspozicijos įsigyjant ir įrengiant vaizdo projekcijoms, meninėms instaliacijoms, interaktyviam stendui būtiną įrangą. Siekiant pagerinti kultūros paveldo objektų prieinamumą, užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, bus įrengtos šiuolaikiškos sanitarinės patalpos.

   Įgyvendinus projektą bus kompleksiškai sutvarkytas ir pritaikytas kultūrinėms ir su jomis susijusioms edukacinėms reikmėms Pasandravio istorinis draustinis-poeto Maironio tėviškė ir gimtinė.

Raseinių rajono savivaldybės informacija

Griežtai draudžiama Raseiniškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Raseiniškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Raseiniškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 34.238.194.166.

Rašyti

Portalo Raseiniškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Raseiniai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Patvirtintas 2018 metų metinis vidutinis darbo dienų ir darbo valandų skaičius

Vadovaujantis Darbuotojo, valstybės tarnautojo ir žvalgybos pareigūno vidutinio darbo užmokesčio skaičiavimo tvarkos aprašu, kasmet turi būti ...

Keičiasi alkoholinių gėrimų pardavimo tvarka

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas primena, kad 2018 m. sausio 1 dieną įsigalioja nauja alkoholinių gėrimų pardavimo tvarka...