Verslo žinių konkursas „Nuo idėjos iki verslo“

2016 m. spalio 19 d. Raseinių rajono švietimo centras, VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla ir VšĮ „Versli Lietuva“ organizavo respublikinį bendrojo ugdymo įstaigų 9-12 klasių ir profesinių mokyklų mokinių verslumą skatinantį renginį „Nuo idėjos iki verslo“. Dalyvavo net 11 komandų iš Mažeikių, Šiaulių, Jurbarko ir Raseinių rajonų mokyklų ir gimnazijų. Renginį pradėjo ir sveikinimo žodį tarė Raseinių rajono švietimo centro direktorė Silva Morkevičienė. Vėliau renginio dalyviai išklausė Neringos Trinskienės, VšĮ „Versli Lietuva“ atstovės regione, paskaitą „Nuo idėjos iki verslo“. Renginyje dalyvavo ir sėkmingi Raseinių rajono verslininkai: Kristina Viršilienė, kaimo turizmo sodybos „Karpynė“ direktorė, Rosvaldas Kunickas, UAB „Danspin“ direktorius, Raimondas Lapkauskas, IĮ „Servira“ vadovas, ir svečias iš Šiaulių Algis Smirnovas, finansų konsultantas. Verslininkai pristatė savo vadovaujamų įmonių sėkmės istorijas, o pabaigoje pateikė po klausimą. Greičiausiai ir tiksliausiai į jį atsakę mokiniai buvo apdovanoti prizais. Šiame konkurse sėkmė lydėjo Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos moksleivius Sandrą Dumčaitytę, Jurgą Dirginčiūtę, Marių Baublį ir Mažeikių politechnikos mokyklos MPM Viekšnių skyriaus mokinį Vytautą Liutkų.

14 val. prasidėjo mokinių verslo žinių konkursas. Konkurencijos sąlygos buvo tikrai rimtos. Mokiniai rungėsi 9-10 klasių, 11-12 klasių ir baigusių 12 klasių grupėse. Pirmąsias vietas 9-10 klasių grupėje užėmė Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos komanda „VSSG“ (mokytoja – Vilma Jokubauskienė), 11-12 klasių grupėje – Raseinių r. Ariogalos gimnazijos komanda „Ariogaliečiai“ (mokytoja – Laima Siliūnienė) ir baigusiųjų 12 klasių grupėje – Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus komanda „Jaunieji verslininkai“ (mokytoja – Adolfina Grušienė). Pirmos vietos laimėtojai buvo apdovanoti Raseinių rajono švietimo centro diplomais ir VšĮ „Versli Lietuva“ prizais, mokytojai – padėkomis. Antrąją ir trečiąją laimėjusieji namo išsivežė diplomus ir padėkas.

Mes, Raseinių rajono švietimo centro direktorė ir darbuotojos, norėtume nuoširdžiai padėkoti VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos profesijos mokytojai metodininkei Danutei Asauskienei už neįkainojamą indėlį organizuojant renginį, visiems rėmėjams už dovanas ir prizus. Taip pat nuoširdžiai dėkojame Raseinių meno mokyklos mokytojams ir mokiniams už gražų koncertą. Jūsų muzika ir dainos sušildė mus ir padovanojo gerą nuotaiką.

Norime pasidžiaugti gražiu renginio organizatorių, partnerių, rėmėjų, įmonių, verslininkų bendradarbiavimu.

Japonų išmintis sako: „Žmogaus gyvenimas panašus į kelionę per kalnus. Kiekvienas gimsta papėdėje, o numiršta ant savo kalno aukštumos, į kurią jis sugebėjo įkopti. Pasiekto kalno aukštis priklauso nuo užsibrėžto tikslo, pastangų, įrankių ir laiko“.
SĖKMĖS KOPIANT Į KUO AUKŠTESNĮ KALNĄ!

Raseinių rajono švietimo centro informacija

Griežtai draudžiama Raseiniškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Raseiniškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Raseiniškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.90.108.129.

Rašyti

Portalo Raseiniškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Raseiniai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Rimas Bružas: „Lietuva dabar gyvena patį geriausią laiką“

Paskutinį šių metų rudens vakarą į Raseinius atvyko žurnalistas, režisierius, keliautojas Rimas Bružas. Jis su raseiniškiais pasidalino įsp...

Turiningas neįgaliųjų darbymetis

Tamsios vėlyvo rudens dienos, darganotas oras nejučiomis skatina ieškoti jaukumo ir prasmingos veiklos, kuri būtų miela ne tik pačiam sau, bet i...